MŮJ DRUHÝ BLOG O DESIGNECH


UŽ SPŘÁTELUJI JENOM S BLOGAMA O AVRIL!Říjen 2009

Plakáty. .Prosím věnujte chvilku a přečťete si tento článek!

28. října 2009 v 20:23 ->Já x)Moje fotky,kecy,,atd.xD
Ahojky!
Tak sem zas tu=D=)
Hele..Chtěla bych se vás zeptat,jestli nemáte něco s Avril..Třeba,Plakátky,Výstřižky,CDéčka apod.
Páč já bych šíleně moc chtěla toto!
Mám toho málo!A žádná kámoška nic o Avril nemá!
Tak jestli byste byli tak hodní,a měly ste nějaký plakátek Avril,výstřižky,Cdéčko(To byste mi třeba vypálili)Cokoliv uvítám!
Tak mi pošlete na tento e-mail->fuck-tess-princess@seznam.cz
Fotky toho co máte s Avril,a popřípadě co byste mi mohli prodat..
určitě byste mi to nedávaly jenom tak,a já bych vám za to poslala nějaké peníze to je jasné,
fakt bych byla šíleně ráda za cokoliv!tak prosím!=(
Tere..Zzz..


Juchůů..!

26. října 2009 v 19:59 ->Já x)Moje fotky,kecy,,atd.xD
by //HERE//
---------------------------------------------------
Juchůů!!=))
Jede galerečkáá. .
Táákžéé,jdu dodělávat jedné holčině design,pak se půjdu asi vysprchovat,a pak dodělat nějaké úkoly a pak spáát=))
Tož se zatím majte;)etě možná napííši=)
Tak pá<3

Tere ..Zzz..=))

Free Record - 7. prosince 2009

23. října 2009 v 16:00 ->Avril Lavigne:)
Hudební obchod Free Record v Belgii oznámil, že 4. album Avril Lavigne bude na trhu už 7. prosince 2009! Tato informace ovšem nebyla potvrzena ani popřena zástupci zpěvačky, takže je to s největší pravděpodobností fáma.

E! News

23. října 2009 v 15:58 ->Avril Lavigne:)
E! News oznámil, že Avril Lavigne teď žije společně s přítelkyní, která jí pomáhá po rozvodu s Deryckem. "Dívky spolu dělají spoustu věcí, jako sledování filmů, pečení cukroví a vše co dělají typické ženy."

Je to pěkně na HO***. .

23. října 2009 v 15:52 ->Já x)Moje fotky,kecy,,atd.xD
Hej jako to není možný!!!
Blog.cz už má zase nějakej problém. .
Dyť snad musijou vědět že obrázky jsou na blogu nejpoužívanější!
Ach jo. .=(Chtěla jsem nastavit design. .
NIC!
Chtěla sem udělat nový popisky do menu..
NIC!
Chtěla sem něco přidat..
a zase velký HOVNO!
promiňte že tak mluvím..Ale sem vážně naštvaná..=(
Myslím že vy taky..
Doufám a budu držet palce blogu.cz ať to rychle spraví
jinak mě asi odvezou..
Mějte se..

Vaše opravdu naštvaná Tere ..Zzz..=´(

Want to be my AFF?=)

22. října 2009 v 12:38
  • Nick
  • Blog
  • O čem tvůj blog je?(Beru pouze o Avril,a časem možná i o jiných celebritách)


  • Alespoň 2x do týdne sem musíš přijít!||accept? or not?||
  • A když už přijdeš tak napiš aspoň jeden komentíář=D||accept? or not?||
  • Pokud si mě do týden nepřidáš na blog automaticky tě mažu!||accept? or not?||
  • Pokud budeš víc jak týden nepřitomen/mna napiš na blog!||accept? or not?||
  • Když mi napíšeš a já ti do týdne neodpovím,znamená to že se nechci spřátelit,pokud ti napíšu tak ano.||accept? or not?||

New Video - Deryck Whibley out with Hanna Beth Merjos at Tattoo Parlor

21. října 2009 v 16:37 ->Avril a Deryck:)
Deryck Whibley byl natočen paparazzi s Hannou Beth v Tattoo Mania! Zpěvák byl s modelkou viděn 19. října 2009 a zjevně byl pod vlivem alkoholu. Soudě podle toho, co můžeme vidět na videu to opravdu nebylo přátelské chování, ale spíše milenecké - sladké polibky, hlazení. Také jde vidět, že Deryck toho moc o přítomnosti kamer nevěděl, dokud ale nevyšel ven ze studia, kde ho čekalo ono překvapení. Co na to video řekne ex-manželka Avril Lavigne? A můžeme ho vůbec soudit? Je sice rozvedený, ale na nějaké hrátky na veřejnost i přece jenom mohl počkat nějaký ten čas.. možná si tak, ale léči své rány z rozvodu. Jedno je jisté - vše ukáže čas.

"To je ono, to je TO!"

21. října 2009 v 16:36 ->Avril Lavigne:)
Nahrávání nové desky se prý prodlužuje kvůli tomu, že Avril Lavigne chce doladit svou desku, tak aby měla pocit, že album je přesně takové, jaké ho chce a aby splňovalo všechna její očekávání. Po dokončení alba si chce říct "To je ono, to je TO!". V současné době to vypadá tak, že první singl uslyšíme v lednu a celé album bude vydáno v březnu 2010. Určitě se máme na co těšit!


Devin Bronson Records "Rescue Me"

21. října 2009 v 16:32 ->Avril Lavigne:)
Pro všechny, kteří nemůžou nový song pro Avril Rescue Me poslouchat přes Devinovo Facebook tu mám video z YouTube..Avril Lavigne randí s Justinem Murdock'iem

19. října 2009 v 10:24 ->Avril Lavigne:)
Podle zpráv ve "Star magazínu" se Avril Lavigne setkává s Justinem Murdock'iem, který s ní byl několikrát viděn na veřejnosti. Podle informací se Avril a Justin poprvé setkali v prosinci 2008, prostřednictvím Brandona Davise, kerý je přítelem obou dvou. Justin byl s Avril i během návštěvy v Londýně, kde Avril poprvé představila médiím svůj vlastní parfém Black Star. Údajně spolu tráví dovolenou na Havaji - to ale není potvrzeno! První zpráva o románku Avril a Justina se objevila v lednu 2009.

avrillavignefragrances.com.au

19. října 2009 v 10:22 ->Avril Lavigne:)
Jak už jsem vám psala zde, tak Black Star je populární až v Austrálii a dokonce je v provozu i oficiální webová stránka právě pro Austrálii. Podle mě je opravdu stylová a cool.


Avril Lavigne "StarPulse"

19. října 2009 v 10:20 ->Avril Lavigne:)
Avril Lavigne popřela zprávy o jejím novém vztahu magazínu "StarPulse". Opět to ale nejsou potvrzené zprávy! Asi se brzo zblázním z těch vymyšlených rozhovorů.. všemu budu věřit až to uslyším přímo od Avril. Teď to bude samé chodí s ním, s ním a s ním taky :/

Gossipcop.com

19. října 2009 v 10:18 ->Avril Lavigne:)
Necelé tři týdny po rozchodu Avril Lavigne a Derycka Whibleyho a bulvár je plný informací o novém vztahu, jak Avril tak i Derycka. "Už skočila do nového vztahu - s milionářem Justinem Murdock." tvrdí bulváry. "Avril se potkala s Justinem na chvíli." říká pohodlně nejmenovaný zdroj, který dodává informace a ještě není připraven být zveřejněn pro veřejnost. Neexistuje žádný důkaz ani svědek! Je i divné, že by ze setkání nebyly paparazzi foky. "Ty informace o párování jsou na 100% lež." řekl Gossipcop.

Toronto Sun

19. října 2009 v 10:17 ->Avril Lavigne:)
Toronto Sun tvrdí, že Deryck právě dokončuje práci na nahrávání svého nového alba, které zdokonaloval se svou ex-manželkou Avril Lavigne. "Byl viděn v Sherman Oaks v blízkosti Sound Studia, kde pracuje." Média také vysvětlují, že oddálení Avrilina 4. alba je z důvodů, že Avril chce z desky odstranit vše na čem spolupracovala s Deryckem. Tyto informace jsou opět nepotvrzené! Řekla bych, že to jsou kecy, protože Avril sama řekla, že nikdy neuvedla žádný datum vydání a že listopad si vymyslela média. Myslím, že i vzkaz, který nám oba napsali je důkaz toho, že jsou stále přátelé a nevím proč by si přátelé nemohli pomáhat s muzikou.

Rolling Stone

19. října 2009 v 10:12 ->Avril Lavigne:)
Rolling Stone magazín zveřejnil kus rozhovoru, který se konal ve studiu před několika měsíci. Zpěvačka připustila, že snaha nahrát další album vznikla během propagační cesty, když hrála akustickou verzi Sk8er Boi. Dále také zmínila, že hlavními prvky v tomto CD jsou emoce, které jsou nejdůležitější v každé písni.


Nick Cave

19. října 2009 v 10:07 ->Avril Lavigne:)
Nick Cave se omluvil Kylie Minogue a Avril Lavigne za využití pro jeho postavy ve svém novém románu The Death of Bunny Munro. "Rád bych se veřejně omluvil Avril Lavigne a Kylie Minogue. Avril zejména proto, že osoba, kterou jsem v knize stvořil je mnohem temnější a agresivnější."Rozvodové řízení Avril a Derycka

19. října 2009 v 10:05 ->Avril Lavigne:)
Avril oficiálně podala žádost o rozvod s manželem Deryckem a jejich rozvodové řízení začíná. Jako důvod údajně podala nepřekonatelné rozdíly. Rozdělení manželů pravděpodobně trvá od 4. září, po uplynutí 3 let a 1 měsíce od sňatku. Podle TMZ si neklade za cíl podpořit manžela a nemá v úmyslu mu dát nějaké peníze.

Avril Lavigne - Začínám od nuly BRAVO

19. října 2009 v 9:18 ->Avril Lavigne:)
Rockerka Avril má jasno! Za manželstvím s Deryckem udělala tlustou čáru!

Definitivní konec! Rocková princezna Avril Lavigne (25) má po třech letech svého manžela, frontmana kapely Sum 41 Derycka Whibleyho (29), plné zuby! Na svých webovkách dokonce otevřeně přiznala: "S Deryckem se nadobro rozcházím! Čas, který jsme byli spolu, jsme si skvěle užili a prožili chvíle, na které nikdy nezapomenu! Ale teď je konec a chci jít dál! Od mých sedmnácti jsme byli super kámoši, v devatenácti jsme spolu začali chodit a o další dva roky později jsme se vzali! Mám ho pořád moc ráda, ale už si nemáme co říct!"

Pravý důvod jejich rozchodu však Avril neuvedla. Mezi jejich kámoši se ale šušká, že ji Deryck začal jednoduše nudit! Proto ho prý i před několika týdny vyhodila ze společného domu v Los Angeles! Jejich manželství ale bylo v troskách už delší dobu - Avril často pařila na různých mejdanech, kde se opíjela a bavila se svým dobrým kámošem, milionovým dědicem Brandonem Davisem (30), zatímco Deryck seděl sám v jejich vile.

Osudný zlom nastal koncem července! Deryck byl se svojí kapelou na turné a Avril si mezitím užívala dovolenou ve Francii, kde bez zábran pařila v nočních klubech, obklopená hloučkem sympatických kluků. Právě tam si uvědomila, že jí je bez Derycka líp a že si chce ještě užívat života a poznávat nové lidi! A jak to vypadá, od chvíle, kdy se rozhodla svůj vztah s Deryckem ukončit, je mnohem veselejší, optimističtější a má spoustu energie!

Při newyorském fashion week, kde předváděla svou novou módní kolekci, zářila štěstím a spokojeností! Podle všeho jí život bez Derycka očividně prospívá. Co k tomu dodat - snad to tak bude i nadále a Avril nezačne svého rozhodnutí litovat...

M A F I A. .

18. října 2009 v 22:27 ->Já x)Moje fotky,kecy,,atd.xD
by //HERE//
-----------------------------------------------------
Víte čím to je,že už teď nic nepřidávám na blog??
No prostě..
Hraju MAFIU!=D
Je to ta nejúžasnější hra..a já už jí dohrávám..
Takže děcka..teď sem byla nemocná a týden sem nebyla ve škole..
Takže budu asi muset dohánět..
do toho mám dělat avatary do VGS..
A ještě se starat o návštěvnost abych se mohla spřátelit s jednou holčinou=DD
Takže jako celkem fuška..
No nic,něco jsem tu přidala a už jdu spinkat=)
Tak dobrou noc bobci moji=))

Your TesS. .